| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
Intel Xeon 6C Processor Model E5649 80w 2.53GHz/1333MHz/12MB CPU XEON E5649 2.53GHZ 12MB | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | E5649 |
| Procesora pamata frekvence | 2,53 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5,86 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 0,750 - 1,350 V |
| Kopnes/Kodola attiecība | 19 |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 76,2 °C |