| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XE 10C 2.4GHz E7-2870 30MB 130W | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E7 Family |
| Procesora modelis | E7-2870 |
| Procesora pamata frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora ligzda | LGA 1567 (Socket LS) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 20 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 130 W |
| Soļu izpildījums | A2 |
| Kopnes/Kodola attiecība | 18 |
| Procesora kods | SLC3U |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 69 °C |