| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XE 6C 1.86GHz E7-4807 18MB 95W | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E7 Family |
| Procesora modelis | E7-4807 |
| Procesora pamata frekvence | 1,86 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 1567 (Socket LS) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4,8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |