Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XG7A82869
Lenovo Intel Xeon Platinum 8444H. Procesora tips: Intel® Xeon® Platinum, Procesora ligzda: LGA 4677 (Socket E), Procesors litogrāfija: 10 nm. Atmiņas kanāli: Okta-kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 4 TB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Lietošanas apstākļi: Server/Enterprise, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2. Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX: 512 GB, Intel® datu straumēšanas paātrinātājs (DSA): 4 default devices, Intel® atmiņas analītikas paātrinātājs (IAA): 4 default devices
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Platinum |
| Procesora paaudze | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Procesora modelis | 8444H |
| Procesora pamata frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora ligzda | LGA 4677 (Socket E) |
| Procesors litogrāfija | 10 nm |
| Dzesētājs komplektā | Nē |
| Procesora sērija | Intel Xeon Platinum 8000 Series |
| Procesora stieples | 32 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 16 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 45 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Soļu izpildījums | E5 |
| Procesora kodētais nosaukums | Sapphire Rapids |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® Speed Shift Technology | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jā |
| Intel® Total Memory Encryption | Jā |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Jā |
| Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX | 512 GB |
| Intel® Crypto Acceleration | Jā |
| Intel® Platform Firmware Resilience Support | Jā |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) bloki | 2 |
| Intel® Boot Guard | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Resource Director tehnoloģija (Intel® RDT) | Jā |
| Intel® Run Sure tehnoloģija | Jā |
| Mode-based Execute vadība (MBE) | Jā |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jā |
| Intel® Optane™ DC Persistent Memory atmiņas atbalsts | Jā |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration | Jā |
| Intel® funkciju aktivizācija pēc pieprasījuma | Jā |
| Intel® datu straumēšanas paātrinātājs (DSA) | 4 default devices |
| Intel® atmiņas analītikas paātrinātājs (IAA) | 4 default devices |
| Intel® uzlabotie matricas paplašinājumi (AMX) | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| Lietošanas apstākļi | Server/Enterprise |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 80 |
| PCI Express slotu versija | 5.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mērogojamība | S8S |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 4 TB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Okta-kanāls |
| ECC | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72 °C |
| DTS Max | 97 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| UPI saišu skaits | 4 |