Ražotājs: Lenovo
Modelis: 81Y9329
EAN: 0883436111225
Lenovo Intel Xeon X5675. Procesora tips: Intel® Xeon® 5000 Sequence, Procesora ligzda: Socket B (LGA 1366), Procesors litogrāfija: 32 nm. Tirgus segments: Serveris, Joslas platums: 26214,4 MB/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU KIT X5675 3.06GHz 6C 12MB 95W FOR HS22 | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | X5675 |
| Procesora pamata frekvence | 3,06 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 0,750 - 1,350 V |
| Soļu izpildījums | B1 |
| Kopnes/Kodola attiecība | 23 |
| Procesora kods | SLBYL |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Joslas platums | 26214,4 MB/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 81,3 °C |