| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU KIT XEON X5650 2.66GHz 6C 12MB 95W FOR x3650 M3 TYPE 7945 | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | X5650 |
| Procesora pamata frekvence | 2,66 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 0,800 - 1,300 V |
| Kopnes/Kodola attiecība | 20 |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |