| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
Intel Xeon 6C Processor Model X5680 130W 3.33GHz/1333MHz/12MB CPU XEON X5680/3.33G 12MB | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | X5680 |
| Procesora pamata frekvence | 3,33 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 130 W |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 0,800 - 1,300 V |
| Kopnes/Kodola attiecība | 25 |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |