| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XEON 6C 3.33GHz X5680 1333MHz 12MB 130W | €106.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | X5680 |
| Procesora pamata frekvence | 3,333 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 32-bit |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 130 W |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 0,750 - 1,350 V |
| Savietojams mikroshēmojums | Intel® 5520 |
| Kopnes/Kodola attiecība | 25 |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Joslas platums | 32000 MB/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 78,5 °C |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |