Ražotājs: Epson
Modelis: V12H004L08
EAN: 0010343928275
Epson ELPLL08. Tāllummaiņas attiecība: 1,0 - 1,4, Produkta krāsa: Melns, Savietojamība: Pro L1500 Pro L1505. Svars: 2,2 kg, Iepakojuma platums: 238 mm, Iepakojuma dziļums: 360 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EPSON ELP LL08 | €2941.27 |
|
www.pure-gaming.fr |
Epson Objectif longue distance ELPLL08 – série G7000/L1000U | €3243.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tāllummaiņas attiecība | 1,0 - 1,4 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | Pro L1500 Pro L1505 |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 90021100 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,2 kg |
| Iepakojuma platums | 238 mm |
| Iepakojuma dziļums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 2,8 g |