| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SONY VPLL 4008 | €5773.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tāllummaiņas attiecība | |
| Sviediena attiecība | 1.08:1, 1.1:1 |
| Projicētā attēla izmērs | 40 - 600 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Fiksēta atvere | 2 mm |
| Savietojamība | VPL-F |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 148 x 240 x 133 mm |
| Svars | 2,55 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 90021100 |