| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ACER | €120.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Acer |
| Savietojamība | P1186, P1286, P1386W, H5382BD |
| Lampas jauda | 195 W |
| Lampas tips | P-VIP |
| OEM kods | MC.JMV11.001 |
| Manuāls | Jā |
| Ieejas spriegums | 110 - 220 V |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| HP segments | Bizness |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |