Ražotājs: Epson
Modelis: V13H010L78
EAN: 0103439096948
Epson ELPLP78. Lampas tips: UHE, Lampas jauda: 200 W, Lampas kalpošanas ilgums: 5000 h, Lapmas kalpošanas ilgums (ekonomiskais režīms): 6000 h, Zīmolu saderība: Epson, Savietojamība: VS330, VS335W, EX3220, EX5220, EX6220, EX7220, PowerLite 1222/1262W, Izcelsmes valsts: Ķīna
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
EPSON ELPLP78 projector Lamp | €149.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | VS330, VS335W, EX3220, EX5220, EX6220, EX7220, PowerLite 1222/1262W |
| Lampas kalpošanas ilgums | 5000 h |
| Lampas jauda | 200 W |
| Lampas tips | UHE |
| Lapmas kalpošanas ilgums (ekonomiskais režīms) | 6000 h |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes augstums | 16,2 cm |
| Daudzums kārtā | 3 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Daudzums uz paletes | 36 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 3 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 36 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 16,2 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 147 mm |
| Iepakojuma svars | 0,413 g |