| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Epson Lamp - ELPLP81 | €709.00 |
|
www.pc21.fr |
EPSON ELPLP81 | €746.22 |
|
azerty.nl |
Epson ELPLP81 - Projectorlamp | €758.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | Z10000UNL, Z10005UNL, Z9870UNL, Z9750UNL, Z11000WNL, Z9900WNL, Z9800WNL, Z11005NL, Z9870NL |
| Lampas tips | UHE |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 155 mm |
| Iepakojuma dziļums | 195 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 0,594 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |