| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EPSON ELP LP61 V13H010L61 | €215.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | PowerLite 915W, 1835, 430, 435W, D6150 |
| Lampas jauda | 230 W |
| Lampas tips | UHE |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 30 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 30 pcs |
| Daudzums uz paletes | 360 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 360 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes augstums | 166,2 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 166,2 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 139 mm |
| Iepakojuma augstums | 127 mm |
| Iepakojuma svars | 0,4 g |