| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
EPSON ELPLP64 Lamp L64 | €233.86 |
|
azerty.nl |
Epson ELPLP64 - Projectorlamp | €240.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | EB-D6250, EB-D6155W, EB-1880, EB-1860, EB-1840W |
| Lampas kalpošanas ilgums | 3000 h |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 30 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 360 pcs |
| Daudzums uz paletes | 360 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Daudzums kārtā | 30 pcs |
| Paletes augstums | 181,8 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 181,8 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 138 mm |
| Iepakojuma dziļums | 158 mm |
| Iepakojuma augstums | 139 mm |
| Iepakojuma svars | 0,322 g |