Ražotājs: StarTech.com
Modelis: KXT102
EAN: 0065030200868
StarTech.com 6 ft. PS/2 Keyboard/Mouse Extension Cable. Kabeļa garums: 1,83 m, Produkta krāsa: Bēšs, Savienotājs(i): 6 DIN Male, 6 DIN Female. Svars: 69 g. Iepakojuma platums: 15 mm, Iepakojuma dziļums: 124 mm, Iepakojuma augstums: 216 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH 3M SFP | €60.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| Savienotājs(i) | 6 DIN Male, 6 DIN Female |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 15 mm |
| Iepakojuma dziļums | 124 mm |
| Iepakojuma augstums | 216 mm |
| Iepakojuma svars | 69 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 69 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |