Ražotājs: StarTech.com
Modelis: KYC1MF
EAN: 0065030772518
StarTech.com KYC1MF. Kabeļa garums: 0,152 m, Savienotājs 1: 2x 6-p Mini-DIN, Savienotājs 2: 2x 6-p Mini-DIN. Svars: 40 g. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 13 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH 7M SFP | €83.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,152 m |
| Savienotājs 1 | 2x 6-p Mini-DIN |
| Savienotājs 2 | 2x 6-p Mini-DIN |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Savienotājs(i) | 6 DIN Male, 6 DIN Female x2 |
| Produkta krāsa | Bēšs, Balts |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 13 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40 g |