Ražotājs: Bosch
Modelis: BHZUFEH
EAN: 4242005311743
Bosch BHZUFEH. Der putekļsūcēja tipam: Universāls, Produkta veids: Šļūtene, Produkta krāsa: Melns. Svars: 450 g. Iepakojuma platums: 67 mm, Iepakojuma dziļums: 272 mm, Iepakojuma augstums: 385 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Verlängerungsschlauch BHZUFEH | €36.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Der putekļsūcēja tipam | Universāls |
| Produkta veids | Šļūtene |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Bosch |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 450 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 67 mm |
| Iepakojuma dziļums | 272 mm |
| Iepakojuma augstums | 385 mm |
| Iepakojuma svars | 600 g |