| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Siemens VZ02MSF Accessoire et fourniture pour aspirateur | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Savietojamība | VSZ4G, VSQ8 |
| Iepakojuma saturs | |
| Motora filtru skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 30 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |