Ražotājs: Samsung
Modelis: VR50T95735W/WA
EAN: 8806092260085
Samsung Jet Bot AI+. Putekļu savākšanas nodalījuma veids: Bezmaisa, Produkta krāsa: Sudrabs, Balts, Forma: D-shape. Putekļu ietilpība (kopā): 0,2 L, Trokšņu līmenis: 74 dB, Efektivitāte: 99,999%. Baterijas tehnoloģija: Litija jons, Izpildlaiks: 90 min, Baterijas spriegums: 21,6 V. Augstums: 136,5 mm, Platums: 305 mm, Dziļums: 320 mm. Iepakojuma platums: 417 mm, Iepakojuma dziļums: 578 mm, Iepakojuma augstums: 451 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Putekļu ietilpība (kopā) | 0,2 L |
| Automātiskā bāzes stacijas atgriešanās | |
| Putekļu sensors | |
| Wi-Fi | |
| Šķautnes atpazīšana | |
| Efektivitāte | 99,999 % |
| Trokšņu līmenis | 74 dB |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Dizains | |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Bezmaisa |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Balts |
| Forma | D-shape |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 21,6 V |
| Izpildlaiks | 90 min |
| Enerģija patēriņš | 170 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 136,5 mm |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Svars | 9,5 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Bāze ietverta | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nedēļas grafiks | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 417 mm |
| Iepakojuma dziļums | 578 mm |
| Iepakojuma augstums | 451 mm |
| Iepakojuma svars | 13,6 kg |