| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Dungeons & Dragons Simon | €13.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu figūriņa |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Pamatojoties uz | Filma un TV seriāli |
| Tēma | Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves |
| Tēls | Simon |
| Kustīgās daļas | |
| Gads | 2023 |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Iepakojuma saturs | |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | Ierocis |
| Iekļauto piederumu skaits | 2 pcs |
| Rotaļu figūru skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | Figure and 2 accessories |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 207 mm |
| Kastes garums (Master) | 466 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 164 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,69 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 696 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 05010994193249 |
| Kastes uz paletes | 77 pcs |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 159,9 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 152,4 mm |
| Svars | 87 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 152 mm |
| Iepakojuma dziļums | 49 mm |
| Iepakojuma augstums | 267 mm |
| Iepakojuma svars | 177 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |