| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Hasbro Mighty Muggs - Star Wars Han Solo | €8.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Žanrs | Asa sižeta / Piedzīvojumu |
| Tēma | Zvaigžņu kari |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Rēķina vienība | |
| Pasūtīšanas vienība | |
| Piegādes vienība | |
| (cdm) Attīstāmās spējas | Iztēle |
| (cdm) Papildu pielietojums | Iekštelpas |
| (cdm) Auditorija | Paredzēta bērniem |
| (cdm) Sezonalitātes | Pastāvīgs |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 89 mm |
| Iepakojuma augstums | 152 mm |
| Iepakojuma svars | 220 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 1 pcs |