Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Iepakojuma saturs | |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Rotaļu figūru skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Jurassic World Wild Roar dinosaur figure. Colours, dimensions and decoration may vary. |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Jā |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Baterijas tips | LR44 |
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu figūriņa |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Žanrs | Dzīvnieki |
| Dzīvnieku tips | Dinozaurs |
| Gads | 2023 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 48 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 96 mēnesis(i) |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 194735116331 |
| Oriģinālās kastes platums | 282 mm |
| Kastes garums (Master) | 323 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 182 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,88 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 15300 cm³ |
| Kastes uz paletes | 104 pcs |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Kārtas uz paletes | 8 pcs |
| Daudzums kārtā | 416 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 6827 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 14694 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 20779 pcs |
| Kameru statīvi | 22263 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 314 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Svars | 450 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 271 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 156 mm |
| Iepakojuma svars | 469 g |
| Vienības apjoms | 3097,1551 cm³ |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | Refer to individual items in the assortment |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |