| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Disney Pixar Cars GRR77 véhicule pour enfants | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Auto |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Metāls |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Franšīze | Mašīnas |
| Tēls | Suki |
| Piemērots izmantošanai ārpus telpām | |
| Piemērots iekštelpām | |
| Mērogs | 1:55 |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 die-cast Cars vehicle. |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 42 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 74 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Blisters |