Ražotājs: Hot Wheels
Modelis: HFB12
EAN: 0194735036066
Hot Wheels Monster Trucks HFB12. Tips: Automašīna un garāža, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 8 gads(i), Minimālais spēlētāju skaits: 1, Produkta krāsa: Daudzkrāsains, Materiāls: Plastmasa, Metāls
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Automašīna un garāža |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa, Metāls |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais pielietojums | Iekštelpas |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Mērogs | 1:64 |
| Gads | 2022 |
| Vajadzīga montāža | |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Iepakojuma saturs | |
| Transportlīdzeklis iekļauts | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iekļauto transportlīdzekļu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | Includes Hot Wheels Monster Trucks Blast Station Playset, 1 Hot Wheels Monster Trucks 1:64 Scale HW Demo Derby and 3 crushable cars. |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735036063 |
| Oriģinālās kastes platums | 222,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 420 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 266,7 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,54 kg |
| Kastes uz paletes | 65 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 65 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 25000 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735036063 |
| Daudzums kārtā | 130 pcs |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Daudzums uz paletes | 130 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2081 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4479 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 6333 pcs |
| Kameru statīvi | 6786 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 630 mm |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 120 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 406,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 101,6 mm |
| Iepakojuma augstums | 254 mm |
| Iepakojuma svars | 1,27 kg |
| Vienības apjoms | 10487,721 cm³ |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |