| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Lena LENA 35 cm - 04151 | €10.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Ekskavators |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Izcelsmes valsts | Čehijas Republika |
| Sertifikācija | TÜV |
| Iepakojuma saturs | |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | |
| Rotaļu figūru skaits | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 385 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 405 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,58 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 71725,5 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 9 pcs |
| Daudzums uz paletes | 144 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Garums | 350 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Iepakojuma svars | 458 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |