| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Crane 70 cm | €45.50 |
|
eltek.lv |
Lena 70 cm | €45.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļlietu automāts |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks, Dzeltens |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Iepriekš salikts | |
| Izcelsmes valsts | Eiropa |
| Sertifikācija | TÜV |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 575 mm |
| Kastes garums (Master) | 715 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 395 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,68 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 169130 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Daudzums uz paletes | 16 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Garums | 700 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Rupjās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 285 mm |
| Iepakojuma dziļums | 715 mm |
| Iepakojuma augstums | 395 mm |
| Iepakojuma svars | 3,85 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |