| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Buldozeris Lena Worxx Liebherr 48 cm dėžėje | €25.70 |
|
baitukas.lt |
Lena Worxx Loader Liebherr 48cm | €26.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Iekrāvēja modelis |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks, Balts, Dzeltens |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Mērogs | 1:15 |
| Oriģinālais modeļa nosaukums | Liebherr L538 |
| Sertifikācija | TÜV |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 400 mm |
| Kastes garums (Master) | 510 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 505 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,62 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 103020 cm³ |
| Daudzums uz paletes | 48 pcs |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 490 mm |
| Iepakojuma augstums | 245 mm |
| Iepakojuma svars | 1,21 kg |