| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel Matchbox mix | €17.99 |
|
m79.lv |
Mattel Matchbox Pojazd z akcesoriami mix 409003 (0027084213690) Rotaļu auto un modeļi | €18.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Dažādšķirņu |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Iepakojuma saturs | |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | |
| Baterijas pievienotas | |
| Komplektācija iepakojumā | 3 |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 30027084213691 |
| Kastes uz paletes | 2768 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 181 mm |
| Kastes garums (Master) | 200 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 219,1 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,76 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 5300 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Daudzums kārtā | 11072 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 56571 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 26286 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 80000 pcs |
| Kameru statīvi | 85714 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 108 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 228,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 44,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 127 mm |
| Iepakojuma svars | 130 g |
| Vienības apjoms | 1291,9329 cm³ |