Ražotājs: MEGA
Modelis: FVJ01
EAN: 0887961659481
MEGA BLOKS Build & Race Rig. Produkta veids: Transportlīdzekļa un trases komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 1 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 3 gads(i). Baterijas tips: AAA, Atbalstāmo bateriju skaits: 1. Materiāls: Plastmasa, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel Mega | €33.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Transportlīdzekļa un trases komplekts |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Zīmolu saderība | Mega Bloks |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10887961659488 |
| Kastu skaits kārtā | 36 pcs |
| Kastes uz paletes | 36 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 313 mm |
| Kastes garums (Master) | 415 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 297 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 41900 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10887961659488 |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 72 pcs |
| Daudzums uz paletes | 72 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 2676 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1243 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 3785 pcs |
| Kameru statīvi | 4055 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Iekļauto transportlīdzekļu skaits | 2 |
| Iepakojuma saturs | 1 big rig truck 1 buildable race car 8 big building blocks 3 track pieces |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 457,2 mm |
| Dziļums | 152,4 mm |
| Augstums | 254 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AAA |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 12 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 60 mēnesis(i) |
| Gads | 2022 |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | No point-of-sale warning applicable |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 398 mm |
| Iepakojuma dziļums | 143 mm |
| Iepakojuma augstums | 292 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |
| Vienības apjoms | 17343,4492 cm³ |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |