| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Peppa Pig Assortiment de petits véhicules | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Dažādšķirņu |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Gaismas efekti | |
| Atbalstītie skaņas efekti | |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Iepakojuma saturs | |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | |
| Iekļauto transportlīdzekļu skaits | 1 |
| Rotaļu figūru skaits | 1 pcs |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 225 mm |
| Kastes garums (Master) | 257 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 178 mm |
| Kastes svars (Master) | 815 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 10000 cm³ |
| Galvenās kārbas neto svars | 300 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 5010993849925 |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 100 g |
| Spēļu figūriņas augstums | 7,5 cm |
| Papildus informācija | |
| Gads | 2021 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 216 mm |
| Iepakojuma dziļums | 81 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 189 g |
| Vienības apjoms | 3431000 cm³ |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |