| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Smart Max – My First Vehicles (Nordic) (SG5048) | €28.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Vilcējs |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 5 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Piemērots iekštelpām | |
| Magnētiskie | |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 270 mm |
| Kastes garums (Master) | 265 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 395 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,16 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 28260 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 15414301250484 |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 13 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana, Rupjās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 590 g |
| Vienības apjoms | 3456 cm³ |
| Skaits iepakojumā | 13 pcs |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |