Ražotājs: Fisher-Price
Modelis: HDY72
EAN: 0194735035595
Thomas & Friends HDY72. Produkta veids: Vilciens, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i). Baterijas tips: AAA, Atbalstāmo bateriju skaits: 2. Materiāls: Plastmasa, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel HDY72 | €19.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Vilciens |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Piemērots iekštelpām | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735035592 |
| Oriģinālās kastes platums | 166 mm |
| Kastes garums (Master) | 374 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 301 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,04 kg |
| Daudzums Master kastē | 9 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 28971 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 13461 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 40969 pcs |
| Kameru statīvi | 43895 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 41 mm |
| Dziļums | 318 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 84 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 359 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 92 mm |
| Iepakojuma svars | 338,4 g |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |