Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Traktors |
| Produkta krāsa | Zaļš, Dzeltens |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 6 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Garums | 150 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Svars | 100 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 89 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Iepakojuma tips | Blisters |