Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SF01U1-M00130
EAN: 4711387149188
ASUS RS700-E11-RS4U. Mātes plates chipset: Intel C741, Procesora ražotājs: Intel, Procesora tips: Intel® Xeon® Scalable. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR5-SDRAM. Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri: 3.5,M.2, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Integrēts grafikas adaptera modelis: Aspeed AST2600, Integrēta grafikas adaptera atmiņa: 64 MB, Maksimālā grafiskā adaptera atmiņa: 64 MB. Ethernet interfeisa tips: 10 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 1000,10000 Mbit/s, LAN kontrollers: Intel® I350-AM4, Intel X710-AT2
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Iebūvētais procesors | Nē |
| Mātes plates chipset | Intel C741 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora paaudze | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Scalable |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 1600 W |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| Atbalstīto rezerves strāvas avotu skaits | 2 |
| Iebūvēto rezerves strāvas avotu skaits | 2 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Titanium |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (1U) |
| Produkta krāsa | Melns, Tērauds |
| LED indikatori | Jauda, Slēdzis |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Plaukta margas | Jā |
| Ventilatoru skaits | 9 ventilators/ ventilatori |
| Lieko ventilatoru atbalsts | Jā |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express slotu versija | 5.0 |
| PCI Express x8 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Aspeed AST2600 |
| Integrēta grafikas adaptera atmiņa | 64 MB |
| Maksimālā grafiskā adaptera atmiņa | 64 MB |
| Īpašības | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Atmiņa | |
| DIMM slotu skaits | 32 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Cietā diska nišu karstā pārnešana | Jā |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 3.5,M.2 " |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000,10000 Mbit/s |
| LAN kontrollers | Intel® I350-AM4, Intel X710-AT2 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 22,6 kg |
| Dziļums | 842,5 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Platums | 439,5 mm |