Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SF0041-M00040
EAN: 4712900969795
ASUS RS720Q-E9-RS8-S. Mātes plates chipset: Intel® C621, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Procesora tips: Intel® Xeon® Scalable. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Atbalstāmie DIMM izmēri: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128MB, Maksimālā RDIMM atmiņa: 1536 GB. Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri: 2.5", Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Integrēts grafikas adaptera modelis: Aspeed AST2500, Integrēta grafikas adaptera atmiņa: 64 MB. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Intel® I350-AM2
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS RS720Q-E9-RS8-S Intel® C621 LGA 3647 (Socket P) Rack (2U) Melns | €12239.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Procesors | |
| Mātes plates chipset | Intel® C621 |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Scalable |
| Atbalstītais procesoru skaits | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 10,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47 - 63 Hz |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (2U) |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | BSMI, CE, FCC(Class A) |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Aspeed AST2500 |
| Integrēta grafikas adaptera atmiņa | 64 MB |
| Atmiņa | |
| DIMM slotu skaits | 12 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atbalstāmie DIMM izmēri | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128MB |
| Maksimālā RDIMM atmiņa | 1536 GB |
| Atbalstītie RDIMM taktsātrumi | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Cietā diska nišu karstā pārnešana | |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 8 |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5 " |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| LAN kontrollers | Intel® I350-AM2 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 39 kg |
| Dziļums | 800 mm |
| Platums | 444 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 43 kg |
| Īpašības | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows Server 2016 RedHat Enterprise Linux SuSE Linux Enterprise Server CentOS Ubuntu VMware |