Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SF02N1-M000Z0
EAN: 4711081886457
ASUS TS100-E11-PI4. Mātes plates chipset: Intel C256, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Procesora ražotājs: Intel. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Atbalstāmie DIMM izmēri: 8GB, 16GB, 32GB, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB. Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri: 2.5,3.5,M.2, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, SSD formas standarts: M.2. Ethernet interfeisa tips: Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Komutatora tips: Tower, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: BSMI, CE, FCC(Class B)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
ASUS TS100-E11-PI4 Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) bokštas juodas | €776.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Iebūvētais procesors | Nē |
| Mātes plates chipset | Intel C256 |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® |
| Atbalstītais procesoru skaits | 1 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| SATA III savienotāju skaits | 8 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| Sertifikācija | BSMI, CE, FCC(Class B) |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express slotu versija | 4.0 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Atmiņa | |
| DIMM slotu skaits | 4 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atbalstāmie DIMM izmēri | 8GB, 16GB, 32GB |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atbalstītie UDIMM taktsātrumi | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 3 |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5,3.5,M.2 " |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 435 mm |
| Svars | 11,6 kg |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 423 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 14,7 kg |