Ražotājs: DELL
Modelis: 9T7T4
EAN: 5397184730294
DELL PowerEdge R6525. Procesora tips: AMD EPYC, Procesora frekvence: 3 GHz, Procesora modelis: 7302. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas izkārtojums: 2 x 16 GB. Kopējā glabāšanas ietilpība: 480 GB. Ethernet/LAN savienojums, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Barošanas avots: 800 W, Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts. Komutatora tips: Rack (1U)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD EPYC |
| Procesora modelis | 7302 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,3 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora kešatmiņa | 128 MB |
| Instalēto procesoru skaits | 2 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 2000 GB |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (1U) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plaukta margas | |
| Slīpmala | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas sloti | 32x DIMM |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4000 GB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Barošanas avots | 800 W |
| Atbalstīto rezerves strāvas avotu skaits | 2 |
| Galveno strāvas bloku skaits | 1 |
| Strāvas kabeļa garums | 2 m |
| Barošanas kabeļa savienotājs 1 | C13 uzmava |
| Barošanas kabeļa savienotājs 2 | C14 uzmava |
| Barošanas kabeļa strāva | 10 A |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 480 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | SATA III |
| SSD izmērs | 2.5" |
| Atbalstītie SSD izmēri | 2.5" |
| Atbalstītais SSD skaits | 8 |
| Atbalsta RAID | |
| Atbalstītās RAID vadāmierīces | PERC H355 |
| Diska ierakstu skaits dienā (DWPD) | 1 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Darbības rādītāji | |
| Tālvadības administrēšana | iDRAC9, Enterprise 15G |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Barošanas kabeļu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Saderīgās operētājsistēmas | - Canonical Ubuntu Server LTS - Microsoft Windows Server with Hyper-V - Red Hat Enterprise Linux - SUSE Linux Enterprise Server - VMware |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Augstums | 42,8 mm |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 512 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tīklošana | |
| LAN kontrollers | Broadcom 57412 |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |