Ražotājs: Haier
Modelis: 34003311
EAN: 6901018064777
Haier FD 83 Serie 7 HB18FGSAAA. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Produkta dizains: Franču durvis, Produkta krāsa: Sudrabs, Titāns. Totālā neto ietilpība: 539 L, Klimata klase: T, Trokšņu emisijas klase: C. Ledusskapja neto ietilpība: 358 L. Saldētavas neto ietilpība: 181 L, Saldētavas novietojums: Apakšā-novietoti, Saldēšanas jauda: 12 kg/24h. Energoefektivitātes klase: E, Gada enerģijas patēriņš: 318 kWh, Energoefektivitātes skala: A līdz G
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta dizains | Franču durvis |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Titāns |
| Lampas tips | LED |
| Atslēga bērniem | Nē |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Plauktu materiāls | Stikls |
| Pielāgojami plaukti | Jā |
| Plaukta apdares veids | Ziemassvētku zeķes rotājums |
| Durvju plauktu apdares veids | Metālisks rāmis |
| Durvju plauktu materiāls | Plastmasa |
| Iegremdēts(-i) rokturis | Jā |
| Durvju blīves tips | Iespiežams grozs |
| Ventilācija | Jā |
| Regulējamo plauktu skaits | 2 |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 539 L |
| Klimata klase | T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 37 dB |
| Ūdens padevējs | Nē |
| Ledus pagatavotājs | Jā |
| Dzesēšanas sistēma | Dinamiska (ar ventilatoru) |
| Brīvdienu funkcija | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 318 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 2 A |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 358 L |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | Jā |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (ledusskapis) | Jā |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | Jā |
| Ledusskapja plauktu skaits | 3 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 3 |
| Olu plaukts | Jā |
| Olu turētāju skaits | 1 |
| Durvju pudeļu plaukts | Nē |
| Pudeļu statīvs | Nē |
| Antibakteriāls pārklājums | Jā |
| Super auksts funkcija | Jā |
| Saldētava | |
| Saldētavas neto ietilpība | 181 L |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldēšanas jauda | 12 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 18 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | Jā |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | Jā |
| Plauktu skaits saldētavā | 2 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | Jā |
| Ledu kubiciņu paplāte | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 830 mm |
| Dziļums | 669 mm |
| Augstums | 1900 mm |
| Svars | 136 kg |
| Iepakojuma platums | 905 mm |
| Iepakojuma dziļums | 755 mm |
| Iepakojuma augstums | 2010 mm |
| Iepakojuma svars | 147 kg |
| Papildus informācija | |
| No sasalšanas brīva sistēma | Jā |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma | Jā |
| Iekšpuses gaisma | Jā |
| Vadības novietojums | Ārējs |
| Regulējams termostats | Jā |
| Anti-baktēriju funkcija | Jā |
| Reversīvas durvis | Nē |
| Electronic control | Jā |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | Jā |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | Jā |