Ražotājs: LG
Modelis: GMX945MC9F
EAN: 8806091046550
Iepazīstieties ar burvīgo LG InstaView™ Door-in-Door™ GMX945MC9F Multi-Door frizieri, kas ir ideāla iekārta Jūsu virtuvei! Šis brīvpieejas franču durvju frīzeris ar eleganto melno krāsu piešķir mājai sofistikāciju. Friziera kopējā tīrā ietilpība ir 563 litri, ar saldētavai esot 273 litri un ledusskapim - 364 litri. LG InstaView™ Door-in-Door™ funkcija nodrošina vienkāršu piekļuvi bieži izmantotajām precēm, vienkārši pieskaroties tonētajai stikla paneļa virsmai.
Aprīkots ar daudzu gaisa plūsmu un dinamisko dzesēšanas sistēmu, šis frizieris saglabā pārtikas svaigumu ilgāk. Izmantojiet iebūvēto ūdens izgāzēju un ledus veidotāju, lai baudītu ledusaukstu ūdeni. Saldētavas pozīcija ir apakšā, un tā ir bez nokrišņiem, kas nozīmē, ka nav nepieciešama manuāla atkausēšana un tas palīdz samazināt saldētāja apdegumu. LED apgaismojums ledusskapja un saldētāja nodalījumos nodrošina labāku redzamību un enerģijas efektivitāti.
LG InstaView™ Door-in-Door
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta dizains | Franču durvis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Lampas tips | LED |
| Durvis-durvīs funkcija | Jā |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu, Bezvadu |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LED |
| Displeja novietojums | Uz durvīm |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R600a |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Pielāgojami plaukti | Nē |
| Plauktu materiāls | Rūdīts stikls/Plastmasa |
| Kompresoru skaits | 1 |
| Ventilācija | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 563 L |
| Kopējā bruto ietilpība | 705 L |
| Klimata klase | N-T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 40 dB |
| Ūdens padevējs | Jā |
| Ledus dozators | Jā |
| Ledus pagatavotājs | Jā |
| Ledus smalcināšana | Jā |
| Ūdens padeves veids | Ārējā ūdens padeve |
| Ūdens filtrs | Jā |
| Gaisa filtrs | Jā |
| Smaku kontroles filtrs | Jā |
| Brīvdienu funkcija | Jā |
| Dzesēšanas sistēma | Dinamiska (ar ventilatoru) |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | Jā |
| Minimālā darba temperatūra | -23 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 7 °C |
| Bluetooth | Nē |
| Wi-Fi | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Savienotā slodze | 280 W |
| Gada enerģijas patēriņš | 450 kWh |
| Kontakdakšas veids | Veids G |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 1,8 A |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 364 L |
| Ledusskapja bruto ietilpība | 404 L |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | Jā |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (ledusskapis) | Jā |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | Jā |
| Ledusskapja plauktu skaits | 4 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 6 |
| Olu plaukts | Nē |
| Pudeļu statīvs | Nē |
| Durvju pudeļu turētājs | Nē |
| Skārda bundžu statīvs | Nē |
| Antibakteriāls pārklājums | Jā |
| Ledusskapja temperatūras diapazons | 1 - 7 °C |
| Antibakteriāla blīve | Jā |
| Super auksts funkcija | Jā |
| Ledusskapja kompresoru skaits | 1 |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | Jā |
| Saldētava | |
| Saldētavas neto ietilpība | 273 L |
| Saldētavas bruto ietilpība | 301 L |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldēšanas jauda | 10 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 12 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | Jā |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | Jā |
| Saldētavas iekšējais apgaismojums | Jā |
| Plauktu skaits saldētavā | 6 |
| Saldētavas dārzeņu nodalījumu skaits | 6 |
| Saldēšanas kameras durvju plaukti | 6 |
| Saldētavas temperatūra (min) | -23 °C |
| Ātrās saldēšanas funkcija | Jā |
| Daudz plūsmas (Multi-Airflow) sistēma (saldētava) | Jā |
| Ledu kubiciņu paplāte | Nē |
| Saldētavas kompresoru skaits | 1 |
| Saldētavas durvju skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 912 mm |
| Dziļums | 744 mm |
| Augstums | 1793 mm |
| Svars | 149 kg |
| Dziļums bez roktura | 74,4 cm |
| Platums ar atvērtām durvīm | 169,9 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 110,4 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 101,2 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 66,9 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 184 cm |
| Iepakojuma platums | 964 mm |
| Iepakojuma dziļums | 808 mm |
| Iepakojuma augstums | 1890 mm |
| Iepakojuma svars | 159 kg |
| Ergonomika | |
| Dzērienu durvis | Nē |
| Durvju atvēršanas signāls | Jā |
| Temperatūras signalizācija | Jā |
| Ritentiņi | Jā |
| Regulējamas kājiņas | Jā |
| Augstas temperatūras indikācija | Jā |
| Auklas garums | 1,9 m |
| Papildus informācija | |
| No sasalšanas brīva sistēma | Jā |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma | Jā |
| Termostats | Jā |
| Iekšpuses gaisma | Jā |
| Built-in iespējas | Nē |
| Atvilktņu skaits | 2 atvilktne (-s) |
| Dimensijas (WxDxH) | 912 x 744 x 1793 mm |
| Reversīvas durvis | Nē |
| Kopējais augstums | 179,3 cm |
| Durvju enģes | Pa kreisi/pa labi |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 964 x 808 x 1890 mm |
| Bruto svars | 160 kg |
| Gaismas avots | LED |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 16 - 43 °C |
| Atsmakotājs | Jā |
| Pārveidojama zona | |
| Pārveidojams nodalījums | Nē |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 964 mm |
| Izcelsmes valsts | Dienvidkoreja |
| Oriģinālās kastes augstums | 1890 mm |
| Daudzums kārtā | 1 pcs |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Kastes garums (Master) | 808 mm |
| Daudzums uz paletes | 1 pcs |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 8418102099 |
| Pareizs nosūtīšanas nosaukums | GMX945MC9F.AMCQLGU |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Hlorfluorogleklis (CFC), Hidrofluorogleklis (HFC) |
| Sertifikāti | |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | Jā |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vai pieejama produkta vai preces informācijas lapa? | Jā |