Ražotājs: Samsung
Modelis: RF23R62E3B1/EG
EAN: 8806090694073
Samsung RF23R62E3B1/EG. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Produkta dizains: Franču durvis, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds. Totālā neto ietilpība: 630 L, Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 41 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 426 L. Saldētavas neto ietilpība: 204 L, Saldētavas novietojums: Apakšā-novietoti, Saldēšanas jauda: 6 kg/24h. Energoefektivitātes klase: F, Gada enerģijas patēriņš: 427 kWh, Energoefektivitātes skala: A līdz G
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta dizains | Franču durvis |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Lampas tips | LED |
| Durvju montāža | Divdaļīgās durvis |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 630 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu līmenis | 41 dB |
| Ūdens padevējs | |
| Ledus dozators | |
| Ledus pagatavotājs | |
| Ledus smalcināšana | |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 427 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 426 L |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 5 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 3 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 6 |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Saldētava | |
| Saldētavas neto ietilpība | 204 L |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldēšanas jauda | 6 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 12 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| No Frost+ (saldētava) | |
| Plauktu skaits saldētavā | 2 |
| Daudz plūsmas (Multi-Airflow) sistēma (saldētava) | |
| Saldētavas durvju skaits | 1 |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 908 mm |
| Dziļums | 788 mm |
| Augstums | 1777 mm |
| Dziļums bez roktura | 72,6 cm |
| Svars | 134 kg |
| Iepakojuma platums | 908 mm |
| Iepakojuma dziļums | 776 mm |
| Iepakojuma augstums | 1923 mm |
| Iepakojuma svars | 142 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |