Ražotājs: Samsung
Modelis: RF65A967ESR/EG
EAN: 8806092094727
Samsung RF65A967ESR/EG. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Produkta dizains: Franču durvis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Totālā neto ietilpība: 647 L, Klimata klase: SN-T, Trokšņu emisijas klase: C. Ledusskapja neto ietilpība: 397 L. Saldētavas neto ietilpība: 250 L, Saldētavas novietojums: Apakšā-novietoti, Saldēšanas jauda: 12 kg/24h. Energoefektivitātes klase: E, Gada enerģijas patēriņš: 368 kWh, Energoefektivitātes skala: A līdz G
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Samsung Sams SideB RF65A967ESR/EG E sr | €3187.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta dizains | Franču durvis |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Lampas tips | LED |
| Iebūvēta displeja | |
| Displeja novietojums | Iekšpusē |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R600a |
| Plauktu materiāls | Rūdītā stikla |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 647 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 37 dB |
| Ūdens padevējs | |
| Ledus pagatavotājs | |
| Ūdens filtrs | |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Minimālā darba temperatūra | 10 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 43 °C |
| Wi-Fi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Gada enerģijas patēriņš | 368 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 397 L |
| No Frost+ (ledusskapis) | |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 3 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 6 |
| Olu plaukts | |
| Super auksts funkcija | |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Saldētava | |
| Saldētavas neto ietilpība | 250 L |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldēšanas jauda | 12 kg/24h |
| Novērtējums | 4* |
| Saldētavas iekšējais apgaismojums | |
| Plauktu skaits saldētavā | 4 |
| Saldēšanas kameras durvju plaukti | 6 |
| Saldētavas dārzeņu nodalījumu skaits | 2 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 912 mm |
| Dziļums | 723 mm |
| Augstums | 1825 mm |
| Svars | 152 kg |
| Platums ar atvērtām durvīm | 147,2 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 109,3 cm |
| Iepakojuma platums | 972 mm |
| Iepakojuma dziļums | 776 mm |
| Iepakojuma augstums | 1970 mm |
| Iepakojuma svars | 162 kg |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |