Ražotājs: TCL
Modelis: RP505SXF0
EAN: 6933749572078
TCL RP505SXF0. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Produkta dizains: Amerikāņu durvis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Totālā neto ietilpība: 505 L, Klimata klase: SN-T, Trokšņu emisijas klase: C. Ledusskapja neto ietilpība: 324 L, Ledusskapja temperatūras diapazons: 2 - 8 °C. Saldētavas neto ietilpība: 181 L, Saldētavas novietojums: Sānos novietots, Saldēšanas jauda: 8 kg/24h. Energoefektivitātes klase: F, Gada enerģijas patēriņš: 393 kWh, Energoefektivitātes skala: A līdz G
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Ledusskapji TCL RP505SXF0 - OReol.eu | €720.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta dizains | Amerikāņu durvis |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Lampas tips | LED |
| Atslēga bērniem | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Displeja novietojums | Uz durvīm |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 505 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 41 dB |
| Ūdens padevējs | |
| Ledus pagatavotājs | |
| Brīvdienu funkcija | |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Minimālā darba temperatūra | 10 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 43 °C |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 393 kWh |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 324 L |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (ledusskapis) | |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 5 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 1 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 4 |
| Olu plaukts | |
| Ledusskapja temperatūras diapazons | 2 - 8 °C |
| Super auksts funkcija | |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Saldētava | |
| Saldētavas neto ietilpība | 181 L |
| Saldētavas novietojums | Sānos novietots |
| Saldēšanas jauda | 8 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 5 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | |
| Plauktu skaits saldētavā | 5 |
| Saldēšanas kameras durvju plaukti | 4 |
| Saldētavas dārzeņu nodalījumu skaits | 1 |
| Saldētavas temperatūra (min) | 22 °C |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Ledu kubiciņu paplāte | |
| Saldētavas durvju skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 920 mm |
| Dziļums | 630 mm |
| Augstums | 1768 mm |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | |