| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "PG-300" DCF radijska stenska ura s termometrom/higrometrom | €31.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Formas faktors | Aplis |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Balts |
| Rāmja materiāls | Plastmasa |
| Apvalka materiāls | Stikls |
| Termometrs | Jā |
| Higrometrs | Jā |
| Stils | Klasisks |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | AA Mignon |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 573 g |
| Diametrs | 30 cm |
| Dziļums | 48 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Jā |