| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Platinet настенные часы Eternity (42566) | €27.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kvarca sienas pulkstenis |
| Formas faktors | Aplis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | AA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 55 mm |
| Platums | 450 mm |
| Dziļums | 450 mm |