| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Platinet wall clock Midnight (42570) | €16.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izvietošana atbalstīta | Siena |
| Tips | Kvarca pulkstenis |
| Formas faktors | Aplis |
| Produkta krāsa | Zils, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | AA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Augstums | 45 mm |