Ražotājs: Smartwares
Modelis: 10.030.77
EAN: 8711387083587
Smartwares 10.030.77. Uzstādīšanas tips: Virsmu, Forma: Apaļš. Krāsas temperatūra (maksimālā): 3000 Kelvina grādos, Gaismas plūsma: 35 lūmens. International Protection (IP) code: IP44, Piemērots izmantošanai ārpus telpām, Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Piemērots izmantošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots istabām | Courtyard-veida stiprinājums, Dārzs, Lievenis |
| Forma | Apaļš |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Uzstādīšanas tips | Virsmu |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Solārs |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 12 - 24 / 100 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 89 mm |
| Dziļums | 107 mm |
| Augstums | 117 mm |
| Svars | 461 g |
| Lampas | |
| Spuldzes tips | LED |
| Lampas jauda | 0,5 W |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 3000 Kelvina grādos |
| Gaismas plūsma | 35 lūmens |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| Darbības rādītāji | |
| Gaismas leņķi | 110 ° |
| Sertifikācija | CE |
| Ergonomika | |
| Dienas/nakts sensors | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 98 mm |
| Iepakojuma augstums | 142 mm |
| Iepakojuma garums | 13 cm |
| Iepakojuma svars | 464 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Maināms gaismas avots | Nē |