Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ACTPD00002A
EAN: 0872767007642
ARCTIC ACTPD00002A. Tips: Termopaliktnis, Siltumvadāmība: 6 W/m·K, Galvenā sastāvdaļa: Silikons. Platums: 50 mm, Dziļums: 50 mm, Augstums: 1 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 112 mm, Iepakojuma dziļums: 0,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ARCTIC COOLING Thermal Pad CPC Acc Arctic 50*50*1mm | €11.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopaliktnis |
| Siltumvadāmība | 6 W/m·K |
| Galvenā sastāvdaļa | Silikons |
| Produkta krāsa | Zils |
| Pagarināšana | 45 % |
| Specifiskais īpatsvars | 3,2 g/cm³ |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 112 mm |
| Iepakojuma dziļums | 0,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 94 mm |
| Iepakojuma svars | 10 g |
| Iepakojuma tips | Plastmasas maiss ar caurumu piekāršanai |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 50 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 1 mm |
| Svars | 9 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Cietība (pēc Šora) OO | 25 |
| Uzliesmojamības klase | V-0 |