Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ACTCP00005B
EAN: 0872767009615
ARCTIC MX-2. Tips: Termopasta, Siltumvadāmība: 5,6 W/m·K, Blīvums: 3,96 g/cm³. Svars: 4 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 82 mm, Iepakojuma dziļums: 15 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Termalna pasta Arctic MX-2 (ACTCP00005B), 4g | €4.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopasta |
| Siltumvadāmība | 5,6 W/m·K |
| Blīvums | 3,96 g/cm³ |
| Galvenā sastāvdaļa | Ogleklis |
| Produkta krāsa | Zils |
| Nekapacitīvs | |
| Strāvu nevadošs | |
| Viskozitāte | 850 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 82 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 172 mm |
| Iepakojuma svars | 11 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |