Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ORACO-MX40101-GB
EAN: 0872767004078
ARCTIC MX-4. Tips: Termopasta, Siltumvadāmība: 8,5 W/m·K, Blīvums: 2,5 g/cm³. Svars: 20 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 82 mm, Iepakojuma dziļums: 15 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopasta |
| Siltumvadāmība | 8,5 W/m·K |
| Blīvums | 2,5 g/cm³ |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Nav korozīvs | |
| Neizbalē | |
| Strāvu nevadošs | |
| Nesacietē | |
| Viskozitāte | 870 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 82 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 161 mm |
| Iepakojuma svars | 17 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Zema termiskā pretestība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |